Wstąp do krainy wyobraźni! Tu każdy dzień przynosi coś nowego!

Witamy w świecie baśni i fantazji, gdzie wszystko jest możliwe. Tu istnieją wróżki, Święty Mikołaj rubasznie poklepuje się po wielkim brzuchu, a piraci wcale nie są groźni, tylko zabawni. Lata 20-ste nigdy nie przeminęły, a karnawał trwa 365 dni w roku! Wszyscy są uśmiechnięci od ucha do ucha i dobrze wiedzą, że jak się bawić, to się bawić!

Prowadzimy wypożyczalnię strojów karnawałowych na każdą okazję. Od 2001 roku, nieustannie poszerzamy asortyment przebrań do wyboru, starając się, aby każdy znalazł coś dla siebie, bez względu na okazję. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, w końcu bawić się może każdy. W ofercie posiadamy szeroki wybór sukien, strojów tematycznych i akcesoriów, jakich próżno szukać w innych wypożyczalniach.

Dla małego i dużego, dla dziewczynek i chłopaków!

Tworząc naszą ofertę, kierowaliśmy się myślą, aby każdy, bez względu na wiek, płeć, czy rozmiar buta, mógł znaleźć odpowiedni strój dla siebie.

Dziewczynkom proponujemy wspaniałe stroje księżniczek, suknie balowe, przebrania wróżek i atrakcyjne dodatki w postaci tiar, koron, diademów, peruk, różdżek itp.

Chłopcy będą zachwyceni strojami rycerzy, piratów, kowbojów, ninja czy superbohaterów. Oczywiście nie może zabraknąć atrakcyjnych gadżetów uzupełniających stroje – zabawkowe szpady, pistolety, peruki i nakrycia głowy.

Nie zapominamy również o dorosłych. W naszej wypożyczalni znajdziecie całe mnóstwo strojów karnawałowych, na wieczór panieński i kawalerski, właściwie na każdą okazję. A dla dorosłych, lubiących pikantne zabawy, mamy również szeroki wybór sexy strojów.

Dla klientów indywidualnych i dla firm!


Naszą ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, szukających ciekawych przebrań, jak i dla firm, poszukujących atrakcyjnych sposobów na działania marketingowe. Strój Mikołaja lub elfa z pewnością przyciągnie przed Bożym Narodzeniem wielu klientów do Twojego sklepu. Możesz również przeprowadzić tematyczne akcjereklamowe i wypożyczyć u nas strój idealnie pasujący do wybranej tematyki. Możliwości są ogromne.

W ofercie posiadamy ponad 5000 różnych strojów i wciąż poszerzamy asortyment.


Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.stroje.com.pl


"Morfeusz"


Najwyższa jakość

Najlepsze stroje

Największy wybór

Najmilsza obsługa