O Nas

Witamy w świecie baśni i fantazji, gdzie każde marzenie o stroju niczym z bajki jest możliwe do spełnienia.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych Morfeusz znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej 118 i funkcjonuje od 2001 roku. To właśnie już od szesnastu lat działalności inspirujemy dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i udowadniamy, że karnawał może trwać przez wszystkie dni w roku! Bawić się może każdy niezależnie od wieku!Naszą ofertę kierujemy nie tylko do rodziców z dziećmi i osób prywatnych, ale też do firm, które poszukują unikatowych kostiumów na specjalne okazje, wydarzenia i występy.

Tylko u nas każdy dorosły może znów poczuć się jak dziecko, a najmłodsi mogą stać się swoimi ulubionymi bohaterami z kreskówek i filmów. Tylko w naszym świecie Mikołaj rubasznie poklepuje się po wielkim brzuchu, a wróżki i piraci zachęcają do wspólnej, szalonej zabawy. Nasza oferta obejmuje ponad 5000 oryginalnych strojów i dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują przebrania niezależnie od okazji. Stale poszerzamy asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć strój dla siebie.

Dla dziewczynek przygotowaliśmy mnóstwo rewelacyjnych sukni balowych tak, aby ułatwić im wcielenie się w role księżniczek i wróżek. Natomiast na chłopców czekają przebrania superbohaterów z filmów i bajek. Dorosłe kobiety mogą dosłownie przebierać w kostiumach, ponieważ każda z nich znajdzie dla siebie zarówno pirackie wdzianko jak i strój starożytnej Kleopatry czy seksownej Kobiety Kot.

Mężczyźni znowu będą mogli poczuć się jak w latach dwudziestych i sześćdziesiątych, bo w naszej wypożyczalni nie brakuje strojów gangsterskich i hippisowskich.

Stroje jak ze snów czekają na Ciebie w Wypożyczalni Morfeusz! Odwiedź nas!