Jakie nowe stroje dla dorosłych wybrać?
Bez kategorii | Imprezy tematyczne | Karnawał

Jakie nowe stroje dla dorosłych wybrać?

24 stycznia 2018

Przygotowania do imprezy to czas, gdy w Twojej głowie rozbrzmiewa pytanie: jakie nowe stroje wybrać? My wiemy i mamy dla Ciebie bardzo dużo propozycji kostiumów do wyboru! Nowe stroje dla dorosłych – to właśnie dziś je omówimy i podpowiemy na jaką okazję możesz je wykorzystać!

Jakie nowe stroje dla dorosłych wybrać?

Szukasz nietypowego, a zarazem bardzo wygodnego stroju dla siebie lub kogoś bliskiego? U nas znajdziesz bardzo duży wybór przebrań dla dorosłych. Wystarczy sprawdzić, co możemy Ci zaproponować w tej kategorii.  Znajdziesz tam ogromny wybór przebrań na każdą okazję: domówkę z przyjaciółmi, bal przebierańców w przedszkolu u dziecka, imprezę karnawałową w określonej tematyce, a także seksowny strój na wyjątkowe chwile we dwoje.

My polecamy szczególnie przebranie Supergirl, które dedykowane jest kobietom odważnym, pewnym siebie, w których duszy nie brakuje szaleństwa. Strój wyjątkowo seksowny idealnie nadaje się na wyjątkowe okazje we dwoje jak walentynki, rocznice ślubu, związku, a nawet urodziny drugiej połówki. To także dość nietypowa propozycja kostiumu, która sprawdzi się zawsze wtedy, gdy chcesz kogoś zaskoczyć.

Jeśli nie jesteś fanką stroju Supergirl zawsze możesz sprawdzić u nas stroje dla mikołajek, bo mamy bardzo duży wybór. Od seksownych kreacji przed kolano aż po inne stroje takie jak: ninja girl, Pani Kapitan Ameryka czy seksowna Muszkieterka. Oprócz tego u nas wypożyczysz także kostium prawdziwej, drapieżnej kocicy. A jeśli szukasz czegoś bardziej kobiecego to na pewno zaskoczą Cię kostiumy dla dorosłych księżniczek! Możesz też przenieść się w czasie i stać się drugą Scarlett 

Dla mężczyzn także mamy bardzo wiele kostiumów, które mogą być wykorzystane na różnego rodzaju imprezy: firmowe, domówki z przyjaciółmi, imprezy o określonej tematyce. Jeśli np. jesteś miłośnikiem imprez tematycznych to u nas znajdziesz takie przebrania jak: strój nieustraszonego Muszkietera, odważnego Kowboja, Króla Artura, Króla Kacpra. Jeśli szukasz czegoś bardziej szalonego to do dyspozycji masz wiele hippisowskich kreacji, które świetnie sprawdzą się na domówkach. Jeśli jesteś miłośnikiem kreacji rodem z filmów to wiedz, że tylko w wypożyczalni Morfeusz znajdziesz strój Jokera, Klauna, Batmana, Flasha, Supermana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *